Tekamül etmek amaçlı bedenlenen ruhsal varlıklar olarak, bu yaşamımızın öncesinde deneyimlediklerimizi, yarım bıraktıklarımızı ve aynı zamanda artık gidilmesi gereken yönün ne olduğunu Oğuzhan Ceyhan karma astrolojisi öğretileri ışığında kişiye göstermeyi hedefliyoruz.

Danışmanlık sırasında, kişiliğiniz, aşk, çocuk, evlilik ve ortaklıklarla ilgili durumunuz, meslek-iş-kariyer konusu, para ile olan ilişkiniz, ruhsal gelişim yolunuzun nasıl olduğu, hangi yolda yürümenin sizi da ileriye götüreceği, yaşamda ana amaç ve hedeflerinizin neler olduğu, sağlığınız, doğal olan ve geliştirilebilecek yetenekleriniz hakkında bir inceleme yapılıyor.

İçinde bulunduğumuz ve kısa orta vadeli önümüzdeki süreçte sizi ne tip olayların beklediğini yardımcı teknikler ile tespit etme şansımız oluyor. Özellikli sorularınıza yanıt bulmaya çalışıyoruz…

Eğer bir konunun vurgulanmasını istiyorsanız bunu görüşmeden önce, randevu aşamasında belirtmeniz ve varsa sorularınızı email ile iletmeniz süreci daha akıcı hale getiriyor.
Danışmanlığınız online veya yüz yüze olup yazılı rapor halinde de iletilecektir.

Astrolojik Seans Formu